Dec 5, 2012

Hyun Bin dönüyor!


-Bundan tam 21 ay önce-


7 Mart 2011

Herkesin beklediği uzun yeşil parkalı adam cam bir kapıdan dışarı çıktı. Tüm naifliğiyle gözleri dolmuş karşısındaki kalabalığa bakıyordu. Kendini olabildiğince dik tutmaya çalıştı. Ağlamamak için zorlandığı her halinden belliydi. Gamzeleri iyice çukurlaşmış, ağzı kısılıp kalmıştı. Şapkasını çıkardı, çıkardığında olan oldu. Herkes gibi o da gözyaşlarına boğuldu. Birkaç cümle kurdu ve duygularını ifade etmeye çalıştı. Onu tanıyanlar her zaman ne kadar sağlam bir duruşu olduğunu bilirlerdi. Kibar mizacına yakışanı yapmak istedi; belki de karşısındaki kalabalığa olan mahçupluğu onu bunu yapmaya mecbur kıldı. Dizleri üzerine çöktüğünde kalabalıktan çığlık koptu. Saygıyla eğildi, selam verdi ve arkasını dönüp gitti.


Ardından o an geldi. Uzun toprak bir yolda birlikten diğer arkadaşlarıyla beraber el ele tutuşarak kalabalıktan uzaklaştı. O uzaklaştıkça bu üzücü durum daha da gerçek olmaya başladı.


21 ay boyunca onun hakkında sayılı makale yayınlandı. Hakkındaki görsel bilgiler yüzü soğuktan kızarmış, tamamen düşündüğümüzden farklı bir adamla karşı karşıya bırakıyordu bizi. Ayrıca kaya gibi sert bir ifade vardı yüzünde. En son birkaç gün önce beyaz üniformasının içinde gördüğümüz adam eskiden tanıdığımız o muhteşem adama benziyordu. Gerçekten zor günler yaşamış olmalıydı ki sona yaklaştıkça daha da mutlu oluyordu.


Şu an siz bu yazıyı okurken Kore Cumhuriyeti Deniz Birliği’nin önünde yine aynı kalabalık var. Hepsi o muhteşem adama “hoşgeldin” demek için bekliyorlar. Aktör Hyun Bin, 21 ay süren zorlu askerlik görevini tamamlayıp aramıza dönüyor. Hoşgeldin Binnie, çok uzun zaman oldu. En kısa zamanda aramıza eskisinden daha muhteşem bir şekilde dönmen dileğiyle, seni çook özledik! :)


Not: Bu yazıyı yalnızca beni tanıyanlar ve ona olan zaafımı bilenler için yazdım. Ona olan zaafımı ağzına dolayıp orada burada bloglar aracılığıyla gerzekçe ifadeler kullananlar için yazmadım. Evet, kuyruklar acımış ve bu acılar bitmemiş olabilir. Ama en azından birine hakaret etmek için onu tanımak gerekir. Yazık.

5 yorum:

Anonymous said...

Hеy thегe! I knoω thіs is
somewhat off topic but І was ωonԁеring if you knew whеre I сould
locate а captcha plugin for my cοmment form?

I'm using the same blog platform as yours and I'm hаving ρгοblems finding οne?

Thanks а lot!

Feеl free to surf tο my wеblog SEOPressor

Anonymous said...

Hey there! I could have sworn I've been to this website before but after checking through some of the post I realized it's
new to me. Anyhow, I'm definitely glad I found it and I'll be book-marking and checking
back often!

Check out my web blog ... acoustic guitar chords for beginners

Oz said...

Excelente post, muchas gracias por compartirlo, da gusto visitar tu Blog.
Te invito al mio, seguro que te gustará:
http://el-cine-que-viene.blogspot.com/

Un gran saludo, Oz.

Lily said...

Hyun bin diyince akan sular durur benim için :) Korede olanlar çok şanslı. Biz sadece resimlerden, videolardan bakıyoruz ona. Özledim keratayı ya yeni dizi yapsa da izlesek :)

Hayattan Herşey said...

http://meryem-hayat.blogspot.com/ bloggerıma uğrarsanız beni gerçekten sevindirirsiniz iyi günler..